FX2BA-60PA-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10512-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2BA-60PA-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 60POS 1.27MM
Detailed Description
60 Position Plug Connector Through Hole Solder