FX2BA-52PA-1.27DSAL(71)
DigiKey Part Number
H123385-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2BA-52PA-1.27DSAL(71)
Description
CONN HEADER VERT 52POS 1.27MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
52 Position Plug Connector Through Hole Solder