FX2BA-100PA-1.27DSA(71)
FX2BA-100PA-1.27DSA(71)
FX2BA-100PA-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10515-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2BA-100PA-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 100POS 1.27MM
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
100 Position Plug Connector Through Hole Solder