10-21-A-0076-C-4-08-4-T-HF is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
New Product
21 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 2.992" (76.00mm)
10-21-A-0076-C-4-08-4-T-HF
DigiKey Part Number
2073-10-21-A-0076-C-4-08-4-T-HF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10-21-A-0076-C-4-08-4-T-HF
Description
1MM PITCH FLAT FLEX CABLE, 21 CO
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
21 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 2.992" (76.00mm) Halogen Free
Pitch
0.039" (1.00mm)
Series
Length
2.992" (76.00mm)
Packaging
Bag
Length - Exposed Ends
0.157" (4.00mm)