2504026017Y0 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 16.145
Datasheet
Parametric Equivalent
Max Echo
In Stock: 10.000
Datasheet
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 50mA 1.1Ohm