SG-8101CA 22.5000M-TBGPB3 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
22.5 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
SG-8101CA 22.5000M-TBGPB3
DigiKey Part Number
114-SG-8101CA22.5000M-TBGPB3TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG-8101CA 22.5000M-TBGPB3
Description
XTAL OSC XO 22.5000MHZ CMOS SMD
Manufacturer Standard Lead Time
20 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
SG-8101CA 22.5000M-TBGPB3 Models
Category
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±15ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
8.1mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
4-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
4-SMD (7x5)
Frequency
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)
Output
CMOS
Current - Supply (Disable) (Max)
3.5mA