Image for 9153915P0095 is not available
9153915P0095
DigiKey Part Number
4627-9153915P0095-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
9153915P0095
Description
CBL ASSY 2.5MM JACK-PLG FLAT 3'
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly 2.5mm ID, 5.5mm OD Jack to Plug Flat 3.00' (915.00mm)
Category
Style
Jack to Plug
Manufacturer
Ease Electronics
Length
3.00' (915.00mm)
Series
Cable Type
Flat
Packaging
Bag
Shielding
Unshielded
Part Status
Active
Usage
Adapter, Extension
Connector Type
2.5mm ID, 5.5mm OD