LEDWA62X62W
DigiKey Part Number
2170-LEDWA62X62W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDWA62X62W
Description
PRESENCEPLUS 62 X 62 MM AREA LIG
Detailed Description
Square White
Category
Length
2.630" (66.80mm)
Width
2.630" (66.80mm)
Series
Height
0.580" (14.73mm)
Packaging
Box
Length - Emitting Surface
2.200" (55.88mm)
Part Status
Active
Width - Emitting Surface
2.200" (55.88mm)