LEDRA62X62W
DigiKey Part Number
2170-LEDRA62X62W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDRA62X62W
Description
PRESENCEPLUS 62 X 62 MM AREA LIG
Detailed Description
Square Red
Category
Color
Red
Length
2.528" (64.20mm)
Series
Width
2.528" (64.20mm)
Height
0.579" (14.70mm)