LEDIA62X62W
DigiKey Part Number
2170-LEDIA62X62W-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDIA62X62W
Description
PRESENCEPLUS 62 X 62 MM AREA LIG
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Square Infrared
Category
Color
Infrared
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Length
2.528" (64.20mm)
Series
Width
2.528" (64.20mm)
Packaging
Box
Height
0.579" (14.70mm)