L77SDAG15SOL2RM5
L77SDAG15SOL2RM5
L77SDAG15SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDAG15SOL2RM5
DigiKey Part Number
L77SDAG15SOL2RM5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77SDAG15SOL2RM5
Description
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Detailed Description
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77SDAG15SOL2RM5 Models
Current Rating (Amps)
3A
Connector Style
Features
Board Lock
Voltage Rating
250V
Contact Material
Phosphor Bronze
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C